ייבוש מבנים

לשיטת הייבוש שלנו יתרונות רבים של חסכון משמעותי בעלויות ובזמן ביצוע העבודה. אין צורך לפרק את הריצוף במבנה ולהחליף את כל המצע שמתחת לריצוף באחר ובכך גם נמנעת פגיעה באיכות הסביבה. 

 

אחריות - בסיום הייבוש תינתן אחריות של 12 חודשים. במידה ובתוך 12 חודשים מיום סיום הייבוש יופיעו סימני רטיבות פעילה שאינם קשורים לחדירת מים חיצונית, נזילה חדשה או כשל באיטום, יבוצע ייבוש חוזר ללא תשלום נוסף.

 

הצפת מים במבנה כתוצאה מפיצוץ בצנרת, דליפה, גשמים וכו' היא תופעה לא נעימה אשר עשוייה להשאיר אחריה נזקים רבים. הוצאת המים הגלויים הינה הפעולה הראשונית שבה נוקטים בעת הצפה ואולם ההנחה הרווחת כי עצם הוצאת המים הגלויים מסיימת את הפעולות שיש לנקוט במקרה של הצפה של מים במבנה אינה נכונה. ברוב מקרי ההצפה המים מחלחלים אל מתחת לחיפוי הרצפתי והמצע (חול או סומסום) שמתחת למרצפות נרטב.

 

בשלב הבא תתפתח תופעה של רטיבות בקירות ומאחורי הפאנלים (עליה קפילרית), ריח תחב ועובש ואף הופעת נמלים ומזיקים. אם אכן הופיעו במבנה התופעות האמורות ואף חלק מהן יש לפעול לייבוש מיידי של המצע שמתחת לריצוף וזאת כדי למנוע, בין היתר,  נזק בריאותי לגרים במבנה.

שיטת ייבוש המבנה

בשוק קיימות שיטות שונות לטיפול בבעיית המים הכלואים. השיטה המסורתית לטיפול בבעיית המים הכלואים היא החלפת הריצוף, המצע שמתחת לריצוף חשיפת הבטון וייבושו.

 

אנו מציעים שירות מתקדם של ייבוש המבנים והמצע שמתחת למרצפות מבלי לפרק את מלוא המרצפות.

 

לשיטת הייבוש יתרונות רבים על פני החלפה, כך לדוגמא ישנו חיסכון משמעותי בעלויות ובזמן ביצוע העבודה מאחר שאין צורך לפרק את כל הריצוף במבנה ולהחליף את כל המצע שמתחת לריצוף באחר ובאמצעות השיטה שאנו מציעים ניתן לייבש את המצע שמתחת לריצוף ללא פירוק מלוא המרצפות. מדובר בשיטה ידידותית לסביבה ושאינה פוגעת באיכות הסביבה.

 

יצוין כי קיימות חברות שונות העוסקות בייבוש מבנים ואולם לא לכולם יש את היכולת לייבש את המבנה בצורה אופטימלית. בזכות הציוד החדשני והשירות המקצועי תוצאות הייבוש המתקבלות הן טובות במיוחד והראייה לכך הם הפרוייקטים הרבים שבוצענו בהצלחה.

 

יצוין כי בסיום הייבוש ניתנת למזמין העבודה אחריות של 12 חודשים. במידה ובתוך 12 חודשים מיום סיום הייבוש יופיעו סימני רטיבות פעילה שאינה קשורה לחדירת מים חיצונית, נזילה או כשל באיטום, יבוצע ייבוש חוזר ללא תשלום נוסף.

 

בין לקוחותינו, חברות קבלניות, שמאים, חברות ביטוח ולקוחות פרטיים.

 

שימו לב, ניתן למצוא כיום בשוק שיטות ייבוש שונות אך לא כולן כוללות אפקט של חימום המצע שמתחת לרצוף.

היכולת שלנו לשלב חימום של המצע שמתחת לריצוף יחד עם שאיבת מים מבטיחה ייבוש המצע שמתחת לריצוף בצורה מהירה ומוצלחת ביחס לשאיבת המים ללא חימום.

 

דרייסטון מספקת שרותי יבוש מבנים במרכז ושיקום מבנים במרכז הארץ וגם באזורים הבאים : בשפלה, ברמת השרון, ובדרום הארץ, מרכזה ועוד...